Discord server pro studenty fyziky

2. 3. 2021 Jan Beran

Discord sever vytvořený studenty fyziky Přf MUNI k tomu, aby si studenti mohli vzájemně pomoci ve studiu. Najdete zde místnosti pro každý předmět, kde je možné psát příspěvky, otázky nebo sdílet libovolné soubory (do 8 MB) resp. sdílet odkazy. Kromě předmětových místností jsou zde i místnosti k skupinovému videohovoru nebo jenom k chatovaní.

Proč právě Discord?

→ Je jenom na Vás jestli chcete být anonymní — nemusíte používat své pravé jméno!

→ Discord je multiplatformní — to znamená, že je jedno jestli máš Linux, MacOS nebo Windows, či chceš používat Discord na Androidu nebo iOS, všude to lze. Navíc je možnost ho zapnout i přímo v prohlížeči.

→ Je zde možnost vytvořit místnosti, tudíž není všechno v jednom jako by bylo například na FB.

→ K tomu má snadné a mocné vyhledávání v historii!

Odkaz na Discord server → https://discord.gg/XfZE9wcXfM