Pozvánky na externí semináře a workshopy pro studenty i zaměstnance - březen/duben

Máte zájem dále rozvíjet své dovednosti nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Vyberte si některý z březnových a dubnových seminářů a workshopů pořádané Přírodovědeckou fakultou, Centrem pro transfer technologií (CTT MUNI) nebo Centrem rozvoje pedagogických kompetencí (CERPEK MUNI).

4. 3. 2022 Tereza Schmidtová

Přírodovědecká fakulta pořádá

23.3. Seminář „Touching the stars with ERC“ - Seminář je určen vědcům (nezávislí PIs všech věkových kategorií nebo postdoci, kteří by se chtěli osamostatnit), kteří váhají, zda je ERC správnou/vhodnou volbou pro ně a více se o něj zajímají. Cílem je odbourat některé mýty, vysvětlit, co skutečně obnáší příprava ERC projektů a srozumitelně a přesně interpretovat hodnotící kritéria.

Akce bude vedená v angličtině a odehraje se 23.3. v 9:00 v zasedací místnosti 03003, v budově děkanátu na Kotlářské.

Centrum pro transfer technologií (CTT MUNI) pořádá k Mezinárodnímu dni duševního vlastnictví 26. dubna hned dvě akce

26.4. Proof of Concept konference - Zajímají vás best practicies vědců, kteří posunují své poznatky do praxe? Přijďte na konferenci, kde se řešitelé z Masarykovy univerzity podělí o své zkušenosti s Proof of Concept projekty!

26.4. Spin-off TALK: Jak vybudovat úspěšný spin-off MU - Chcete vědět, jak můžete podnikat na Masarykově univerzitě a vybudovat spin-off společnost? Poslechněte si panelovou diskuzi několika zástupců těchto úspěšných společností. Zjistíte, jaká byla jejich cesta od vzniku nápadu až po založení podnikání.

Centrum rozvoje pedagogických kompetencí (CERPEK MUNI) pořádá konferenci i několik workshopů

15.3. Konference CERPEK "Pojetí rozvoje pedagogických kompetencí vysokoškolských vyučujících na univerzitách v České republice" - Konference se pořádá k příležitosti úspěšného dokončení jednoho z největších projektů v rámci MUNI 4.0. Cílem konference je vytvoření prostoru pro prezentaci vybraných univerzit v ČR, které se systematicky věnují pedagogickému rozvoji vysokoškolských vyučujících, a také bilancování působení CERPEK v rámci Masarykovy univerzity v uplynulých letech.

20.4. Workshop: Responzivní výuka ve vysokoškolském prostředí - Učíte responzivně? Responzivní výuka totiž výrazně zvyšuje efekt práce vyučujících. Budeme sdílet dobrou praxi responzivní výuky na vysoké škole a hledat způsoby, jak její nástroje hladce zapojit do stávající výuky.

27.4. Workshop: Tandemová výuka - Workshop vás provede výhodami a úskalími tandemové výuky, ukáže vám její možné formy a pokusí se vás přesvědčit, že stojí za to se do ní pustit a vyzkoušet ji.

28.4. Workshop: What’s Hot and What’s Not in Testing: Testing and Assessment of University Students - Are you unsure how to go about designing tests properly and would you like to find out? In this workshop we will look at the latest trends in testing and assessing university students.

Přehled všech článků