Přihlášky do výběrového řízení Erasmus+

I letos si můžeš vyjet studovat do zahraničí! Vyber si jeden ze zahraničních studijních pobytů nebo praktických stáží. Bylo vyhlášeno druhé kolo výběrového řízení Erasmus+. Přihlášku podej elektronicky od 23.5.2022 do 20.6.2022 prostřednictvím systému ISOIS.

18. 5. 2022 Tereza Schmidtová

Vyhlášení výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus+ v akademickém roce 2022/2023, druhý cyklus

Na stránkách Centra zahraničních studií (CZS MUNI) najdeš veškeré potřebné informace o programu Erasmus+. Podmínky účasti jsou konkrétně zde. Jedním z kriterií hodnocení přihlášek studentů je i studijní průměr. K přihlášce je nutné doložit motivační dopis v AJ a je možné přiložit i potvrzení o jazykovém vzdělání formou certifikátu, osvědčení o absolvování kurzu aj.

Přihlášky do výběrového řízení Erasmus+ můžeš podávat elektronicky od 23.5. do 20. 6. prostřednictvím systému ISOIS. Informace o Erasmus+ najdeš zde.

Stačí si jen vybrat.

Univerzita, Stát

Počet studentů

Max. délka pobytu

Studium

University of Paris-Sud 11, Francie

University of Porto, Portugalsko

Mgr.

Ruhr University Bochum, Německo

Ernst Moritz Arndt University of Greifswald, Německo

University of Kiel, Německo

University of Cordoba, Španělsko

Eindhoven University of Technology, Holandsko

University of Technology Tallin, Estonsko

University of Lisboa, Instituto Superior Técnico, Portugalsko

Mgr.

Oslovila tě některá nabídka? Neváhej a přihlaš se!