Pozvánky na externí semináře a workshopy pro studenty i zaměstnance - březen/duben 2023

Máte zájem dále rozvíjet své dovednosti nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Vyberte si některý z seminářů a workshopů pořádané napříč Masarykovou univerzitou a přidruženými organizacemi.

28. 2. 2023 Tereza Schmidtová

Centrum rozvoje kompetencí - CERPEK MUNI

Projekt IMPROVE

• 6. března 2023 - 9:00 - 16:00 - MSCA-PF intensive training for MSCA-PF applicants - What are key features of MSCA-PF and the motivation behind this programme? How to plan your strategic apporach to proposal preparation - from resources you should secure and use/ask for & workplan to reviews, consultations, edits and finalisation steps? How to create a "project canvas" and "graphical abstract" - clear overviews of your project for detailed reasoning and discussions with supervisor? And other topics.
  • 8. března 2023 - 10:00 - 11:00 - All you wanted to know about ERC but were afraid to ask - Information session for researchers considering applying for ERC grants: info about the calls, panels, evaluation process and criteria ang related topics.

​Filozofická fakulta - MUNI Arts

• 17. - 21. dubna 2023 - Týden učitelství - Hráli jste si už jako malí rádi na školu? Učitelství je váš osud? Nebo přišlo náhodou? Ať tak či tak, Týden učitelství patří právě vám – učitelům, lektorům, studentům pedagogických oborů a nadšencům do vzdělávání.

Jihomoravské inovační centrum JIC

• 26. dubna 2023 - 9:00 - 15:30 - Business Research Forum - 5. ročník veletrhu spolupráce s Masarykovou univerzitou. Setkání zástupců univerzity, univerzitních partnerů, soukromého i veřejného sektoru a odborné veřejnosti. Akce se koná v prostorách CEITEC, součástí bude i vyhlášení cen MUNI Innovation Award.