Pozvánky na externí semináře a workshopy pro studenty i zaměstnance - květen/červen

Máte zájem dále rozvíjet své dovednosti nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Vyberte si některý z květnových a červnových seminářů a workshopů pořádané napříč Masarykovou univerzitou.

2. 5. 2022 Tereza Schmidtová

Centrum pro Transfer Technologií - CTT MUNI

• 11. 5.2022 - 9:00 - 11:00 Kurz – Transfer technologií a znalostí – teorie a praxe - Zajímá vás, co se skrývá pod pojmem transfer technologií? Zjistěte, jak je důležitý i jaké existují možnosti spolupráce vědců MUNI s aplikační sférou.

Centrum jazykového vzdělávání - CJV MUNI

Centrum rozvoje pedagogických kompetencí - CERPEK

• 4. 5. 2022 – 9:00 – 14:00 Workshop - Efektivní nastavení a podpora skupinové práce studentů - Vyučujete na MUNI a trápí vás skupinová práce vašich studentů? Rádi byste získali praktické tipy jak ji plánovat, realizovat a vyhodnocovat?
  • 11. 5. 2022 – 9:00 – 13:00 Workshop - Práce s obsahy při přípravě výuky aneb jak vybrat to důležité a naučit to - Ukážeme vám, jak zpracovat téma či obsah výuky tak, abyste se s ním vešli do daného času a zároveň obsáhli vše podstatné. Naším cílem je, aby vaše příprava a plánování výuky byly efektivní a abyste z nich měli dobrý pocit.
  • 25. 5. 2022 (26. 5. 2022 i 1. 6.2022) – 9:00 – 12:30 Interaktivní workshop - Respekt až na půdu - Workshop je určen pro zaměstnankyně a zaměstnance univerzity, kteří si přejí získat základní vhled do tématu sexuálního obtěžování ve specifickém prostředí českých vysokých škol.

Přírodovědecká fakulta - SCI MUNI

• 11.5.2022 – 9:00 - 13:00 Online workshop - Cross-Cultural Differences in Communication and Professional CooperationCílem workshopu je seznámit se s normami a hodnotami, které jsou klíčové pro komunikaci a spolupráci napříč kulturami a naučit se předcházet nedorozuměním plynoucím z rozdílů mezi kulturami. Workshop v angličtine je určen pro PHD studenty/ky a postdoktorské pracovníky/ce PřF MU Přihlásit se můžete do 6. 5. 2022.

Kariérní centrum MUNI

Z celé MUNI