Vyhlášení výběrového řízení pro ERASMUS+

8. 5. 2021

Vyhlášení výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus+ v akademickém roce 2021/2022:

University of Paris-Sud 11, Francie - 1 student, max. 6 měsíců (Bc., Mgr., Ph.D.)
University of Porto, Portugalsko - 1 student, max. 5 měsíců (Mgr.)
University of Bari, Itálie - 1 student, max. 6 měsíců (Mgr., Ph.D.)
University of Nantes, Francie - 1 student, max. 6 měsíců (Mgr., Ph.D.)
University of Leoben, Rakousko - 2 studenti, max. 2x6 měsíců (Mgr., Ph.D.)
Ruhr University Bochum, Německo - 1 student, max. 12 měsíců (Bc., Mgr., Ph.D.)
Ernst Moritz Arndt University of Greifswald, Německo - max. 12 měsíců, dva studenti (Mgr., Ph.D. student)
University of Kiel, Německo - max. 6 měsíců (Mgr., Ph.D. student)
University of Cordoba, Španělsko - max. 9 měsíců (Bc., Mgr., Ph.D. student)
Eindhoven University of Technology, Holandsko - max. 12 měsíců, dva studenti (Mgr., Ph.D.)
University of Technology Tallin, Estonsko - max. 6 měsíců, jeden student (Mgr., PhD.)
University of Lisboa, Instituto Superior Técnico, Portugalsko - max. 6 měsíců, dva studenti (Mgr.)
University of Technology, Kaunas, Litva - max. 12 měsíců,
dva studenti (Bc., Mgr., PhD.)

Přihlášky do výběrového řízení Erasmus+ podávají studenti elektronicky od 5.5.
do 2. 6. prostřednictvím systému ISOIS.

Odkaz na přihlášku je k nalezení zde. Další informace o projektu Erasmus+ spolu s podmínkami účasti jsou uvedeny na tomto odkaze. Jedním z kritérií hodnocení přihlášek studentů bude i studijní průměr. K přihlášce je nutné doložit motivační dopis v AJ a je možné přiložit i potvrzení o jazykovém vzdělání formou certifikátu, osvědčení o absolvování kurzu aj.